جناب آقای مهندس محمد ابراهیم بوستانی 

مفتخریم كه از زمان تأسیس شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران (مپسا) با تلاشی پیگیر برای خدمت‌ رسانی و با رعایت ارزش هایی مانند کیفیت، ایمنی، حفاظت از محیط زیست و نوآوری به جايگاهی شایسته در ميان شركت‌ های پیمانکاری در کشور عزیزمان ايران برسانیم .
شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران (مپسا) ، با انجام کاملاً موفق پروژه‌ های‌خود توانسته است رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های تعیین شده بـردارد، که این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجه خط مشی و روش كار بهینه حاكم بر شركت می باشد که توسط نیروی انسانی آن به انجام رسیده است.

 • icon3
  نقشه راه مسکن
 • icon1
  کارشناسان متخصص
 • icon4
  مجری صنعتی سازی
 • icon2
  سابقه قوی

در کنار نیروی انسانی کارآمد و با تکیه بر اهمیت نوآوری به عنوان یکی از پایه های شرکت باور داریم که با بهره گیری و تولید فناوری ها و راه کارهای جدید کیفیت را افزایش دهیم، از هزینه ها بکاهیم و در بسیاری از پروژه ها از زمان تعهد شده انجام پروژه ها همواره جلوتر باشیم.
در پایان ما در شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران (مپسا) بهترین و بیشترین تلاش ممکن در صنعت ساخت و ساز را به کار می بندیم تا سازه هایی با کیفیت بسازیم و به عنوان شرکتی پیشرو در سطح کشور فعالیت نماییم.